logo_png

KONSULTACJA

doctor-563428_1920-1Jeśli nie wiesz, na jaki zabieg z zakresu medycyny estetycznej się zdecydować, ale wiesz, że Twoja skóra wymaga mniejszej lub troszkę większej interwencji przyjdź do mnie na konsultację. Wspólnie znajdziemy przyczynę problemu, ustalimy plan postępowania oraz sposób, w jaki możemy następnie działać, aby zapobiec nawrotowi. Dzięki zdolnościom manualnym, które zdobyłam w trakcie wieloletniej praktyki chirurgicznej, potrafię wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom.

Zawsze podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie, bo przecież nie ma dwóch takich samych ludzi i każdy ma problemy innego typu oraz inne możliwości jego rozwiązania.
Moje motto to „Medycyny estetycznej nie należy się bać a jedynie wykorzystywać ją w umiejętny i przemyślany sposób”.

Każdemu pacjentowi szczegółowo tłumaczę, na czym polega dany zabieg i co się z nim wiąże, zawsze możecie mi zadawać pytania a moją rolą jest rozwiewanie Waszych wątpliwości.

Specjalizuję się zwłaszcza w: zabiegach laserowego liftingu skóry, użycia toksyny botulinowej, użycia kwasu hialuronowego (wolumetrii, wypełnianiu bruzd, modelowaniu i korekcie ust, nosa), lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii igłowej i laserowego usuwania zmian skórnych.