logo_png

WYPEŁNIANIE BRUZD

Ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się wraz z wiekiem. W efekcie tego dochodzi do zmniejszenia sprężyprincess-volume-483x966stości i napięcia skóry, czego najbardziej widoczny skutkiem są pojawiające się bruzdy i zmarszczki.  W chwili obecnej medycyna estetyczna oferuje całą gamę preparatów z kwasem hialuronowym, który można podać bezpośrednio w miejsce, w którym są największe ubytki (bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, dolina łez, spłycanie i korygowanie blizn) a także w celu zwiększenia objętości danej okolicy (powiększanie ust, wolumetria dłoni i twarzy).

Pracuję na preparatach renomowanych firm:
CROMAPrincess Volume, Princess Volume Lido, Princess Volume Plus

FILMED (FILORGA)Art Filler: Fine Lines, Universal, Volume

ALLERGANJuvederm Volbella, Juvederm Volift 

Są to preparaty docenione przez specjalistów, które uzyskały nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej 2016 roku oraz w minionych latach.
Dobierając odpowiedni preparat w zależności od lokalizacji, gęstości i wrażliwości na ból, jesteśmy w stanie uzyskać piękny, naturalny efekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Kwas hialuronowy podany w miejsce zmarszczek pobudza kolagen do regeneracji, co daje efekt widoczny nawet po całkowitym wchłonięciu się preparatu.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym (EMLA), jest on praktycznie bezbolesny a efekt widoczny od razu. Dodatkowo każdy z preparatów z kwasem hialuronowym zyskuje w ciągu 2 tygodni po zabiegu 5-10% objętości (następuje to podczas procesu uwadniania się preparatu), więc efekt końcowy widzimy po 2 tygodniach.

Efekt zwiększenia objętości danej okolicy utrzymuje się 6-12 miesięcy a sam preparat jest w pełni wchłanialny. Kwas hialuronowy jest preparatem uniwersalnym, można go podać praktycznie w każde miejsce, które wymaga korekty i zwiększenia objętości a ze względu na małe ryzyko reakcji alergicznych jest również bezpieczny.
Przy dużych ubytkach objętości tkanek zaleca się dwuetapowość zabiegów. Aplikację można ponawiać już po 2 tygodniach od pierwszego zabiegu aż do uzyskania pożądanego przez pacjenta wyglądu.

W naszej galerii znajdziesz przykładowe efekty zabiegu wypełniania i spłycania bruzd nosowo-wargowych, marionetki i zmarszczek palacza.