logo_png

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

Beautiful Perfect Lips. Sexy Mouth CloseupJeśli marzysz o pięknych, pełnych ustach to zabieg idealny dla Ciebie. W trakcie zabiegu jesteśmy w stanie skorygować asymetrię między górna i dolną wargą, wywinąć je, unieść kąciki ust, nadać pełności i objętości. Kwas hialuronowy podawany w trakcie zabiegu ma postać żelu, jest miękki i plastyczny. Preparat jest niewyczuwalny podczas dotyku, usta są miękkie i naturalnie delikatne a kwas hialuronowy powoduje również głębokie nawilżenie ust.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (EMLA) trwa około 20 minut.
Po zabiegu widzimy od razu spektakularny efekt, jednak usta są przez 2-3 dni obrzęknięte (w różnym stopniu, w zależności od użytego preparatu) a preparat jeszcze się nie uwodnił. Finalny efekt widzimy po 2 tygodniach od zabiegu.

Efekt zwiększenia objętości i pełności utrzymuje się około 6-8 miesięcy (po tym czasie preparat z kwasem hialuronowym wchłania się w 50%), Preparaty są całkowicie wchłanialne, biokompatybilne i bezpieczne.
Mamy do dyspozycji preparaty różnego typu: z lignokainą i bez, nadające dużą objętość ustom, jak i subtelny efekt.
Przed zabiegiem zawsze omawiam z pacjentką, jakiego efektu oczekuje i co możemy uzyskać dzięki różnym preparatom. Do każdej pacjentki podchodzę w indywidualny sposób i staram się spełnić jej oczekiwania.
Jeśli cierpisz na opryszczkę wargową zalecana jest profilaktyka okołozabiegowa z użyciem preparatów przeciwwirusowych.

W naszej galerii znajdziesz przykładowe efekty zabiegu powiększania i modelowania ust, zarówno delikatne podkreślenie jak i nadanie dużej objętości.