logo_png

                                               NANOSOFT BOOSTER nano2

NANOSOFTTM BOOSTERS to najnowsze zabiegi rewitalizujące do okolic oczu oraz dookoła ust, które dzięki wykorzystaniu bezpiecznego, przebadanego klinicznie i zatwierdzonego do wstrzyknięć preparatu NCTF®135HA poprawiają nawilżenie i odżywienie, wygładzają drobne zmarszczki i sprawiają, że skóra delikatnych obszarów twarzy jest gładka, rozświetlona i odzyskuje młodzieńczą jędrność:

NANOSOFTTM BOOSTERS poprawiają jakość skóry, działają prewencyjnie oraz przeciwstarzeniowo. Rekomendowane są także pacjentom, u których widoczne są oznaki starzenia w delikatnych okolicach twarzy – wokół oczu oraz dookoła ust. Dzięki zastosowaniu mikroigieł nowa procedura FILLMED minimalizuje ryzyko powstawania siniaków oraz nie powoduje bólu jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które obawiają się dyskomfortu podczas zabiegu.
To również znakomite rozwiązanie dla osób, które w obszarach okolic oczu lub ust nie chcą korzystać z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej lub innych preparatów wypełniających.

Preparat NCTF®135HA wykorzystany podczas zabiegów NANOSOFTTM BOOSTERS to bezpieczna i skuteczna substancja, która jako jedna z nielicznych została dopuszczona do wstrzyknięć. Kompleks NCTF®135HA od FILLMED by Filorga zawiera kwas hialuronowy oraz ponad 50 składników rewitalizujących – witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz minerałów – aby głęboko odżywić, nawilżyć i rozświetlić skórę oraz wygładzić drobne zmarszczki. Skóra w delikatnych obszarach twarzy, takich jak okolice oczu lub usta odzyskuje jędrność, gładkość, staje się bardziej nawilżona i rozświetlona.