logo_png

LASEROWY LIFTING

IMG_7561

Laser frakcyjny CO2 polskiej firmy LASMED służący do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu.

Laser UltraFrax 300 stanowi najbardziej efektywne i najbardziej wszechstronne urządzenie laserowe stosowane w medycynie estetycznej i dermatochirurgii, oferujące niezwykle szeroki zakres zastosowań. Jest to najnowocześniejszy i najsilniejszy przenośny laser frakcyjny CO2 na rynku.

Laser wyposażony jest zarówno w końcówki chirurgiczne jak i skaner, który jako pierwszy na rynku oprócz zabiegów frakcyjnych pozwala na przeprowadzenie pełnej ablacji.

Jak działa laser frakcyjny CO2?
Laser frakcyjny CO2 służy do trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji nowych włókien kolagenowych. Uzyskujemy wygładzenie skóry, redukcje drobnych zmarszczek, ujędrnienie, poprawę odcienia i tekstury skóry.

Promieniowanie lasera CO2 jest silnie absorbowane przez wodę, podstawowy składnik tkanek. Wnikając w skórę powoduje błyskawiczne jej podgrzanie i odparowanie – ablację. Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze. Laser „dziurkuje” skórę tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nieuszkodzonej skóry. Dzięki temu proces leczenia rozwija się bardzo szybko i bez tworzenia widocznej rany.
Laser CO2 wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem co warunkuje trwałą regenerację kolagenu i elastyny.

Zalecenia:
Odmładzanie skóry
– drobne zmarszczki –np. wokół oczu, ust
– wiotkość skóry –głębokie zmarszczki
– poszerzone pory
– nierównomierny odcień skóry
Blizny
– potrądzikowe
– pooperacyjne i pourazowe
– rozstępy
– potrądzikowe