logo_png

LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

IMG_8650Laser UltraFrax 300 stanowi najbardziej efektywne i najbardziej wszechstronne urządzenie laserowe stosowane w medycynie estetycznej i dermatochirurgii, oferujące niezwykle szeroki zakres zastosowań. Jest to najnowocześniejszy i najsilniejszy przenośny laser frakcyjny CO2 na rynku.

Usuwanie zmian skórnych za pomocą lasera CO2 jest zabiegiem bezpiecznym, praktycznie bezkrwawym i eliminującym możliwość zakażenia w trakcie zabiegu. Zmiana skórna usuwana jest w całości, poprzez jej odparowanie. Ze względu na bardzo precyzyjne działanie lasera ryzyko uszkodzenia okolicznych tkanek jest praktycznie minimalne. Po zabiegu rana goi się pod strupem, którego nie wolno usuwać.
Należy pamiętać, że laser odparowuje cały materiał tkankowy, w związku z czym nie ma możliwości pobrania materiału do badania histopatologicznego.

Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym (ostrzyknięcie Lignokainą), w zależności od ilości i wielkości zmian skórnych zabieg trwa od 15-30 minut i jest wykonywany jednorazowo.

Zalecenia:
-usuwanie zmian skórnych
– brodawki łojotokowe
– włókniaki
– zmiany barwnikowe