logo_png

HYDRA BOOSTER

close-up-drop-of-water-ripple-33199

Hydra Booster zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry dzięki zawartości dwóch preparatów Filorga:

  • NCTF®135HA -sztandarowego preparatu o działaniu ujędrniającym i rewitalizującym skórę
  • M-HA18®  poprawia jej nawilżenie, elastyczność oraz blask.

NCTF®135HA to polirewitalizująca substancja zawierająca kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały). Zapewnia doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry.

M-HA18® to preparat zawierający kwas hialuronowy i glicerol, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych
w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

Hydra Booster zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki oraz działa ujędrniająco, rozświetlająco i zwęża rozszerzone pory.

To zabieg dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą, która wymaga odżywienia. Rekomenduje się go również osobom z poszarzałą skórą, która wymaga regeneracji oraz rozświetlenia, na której widoczne są powierzchowne zmarszczki i/lub rozszerzone pory. To również świetny zabieg  prewencyjny dla osób, które chcą opóźnić proces starzenia.

 

Zalecane jest wykonanie  3 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie.

Podczas każdego zabiegu podajemy 4ml preparatu, który intensywnie nawilża i stymuluje skórę.